webdesign2 wisam.ir  - طراحی وبسایت

طراحی وبسایت چیست؟

Web Design
به مسیر برنامه ریزی و ساخت یک وب سایت ، طراحی وب سایت می گویند. متن، تصاویر، فایل های صوتی و تصویری و کدهای برنامه نویسی، توسط طراحان سایت برای تولید صفحه ای قابل رویت و دیدن در مرورگر ، کنار هم قرار می‌گیرند. برنامه نویسان و طراحان وبسایت از زبان‌های تحت وب مانند HTML وCSS برای ساختن صفحات یک وب سایت استفاده می کنند. در دنیای بزرگ Web 2.0از زبان های برنامه نویسی دیگر مانند جاوا اسکریپت ، PHP، ASP.net و Perl استفاده می شود . به صورت کلی می توان گفت ؛ پروسه طراحی وب سایت شامل مفهوم سازی، طرح ریزی، پیش تولید، تحقیق، تبلیغات، و همچنین مدیریت فایل های صوتی، تصویری و دیگر فایل های چند رسانه ای مورد استفاده در صفحات سایت می باشد. یک وب سایت می تواند شامل صفحه اصلی، که به آن خانه نیز می گویند و همچنین منوها و بخش های متفاوت دیگری باشد که هرکدام برای هدف خاصی ایجاد شده اند. صفحه اصلی وب سایت درمورد هدف اصلی کسب وکار صحبت می کند که میتواند شامل لینک ها و منوهایی باشد که کاربران را به بخش های مختلف سایت هدایت می کند.

به طور کلی 2 مورد طراحی سایت وجود دارد :

Two Different Way to Webdesign

طراحی سایت اختصاصی :

طراحی سایت اختصاصی به این معنی است که سایت شما توسط تیم حرفه ای طراحی سایت ویسام از شروع تا پایان آن کد نویسی و برنامه نویسی به طور اختصاصی می شود.

در این روش بعد از جلسات حضوری متعدد و رسیدن به یک طرح واحد و انتخابی وب سایت شما توسط تیم حرفه ای ویسام طراحی و برنامه نویسی می‌شود.

در طراحی سایت اختصاصی دست برنامه نویسان ما باز است تا هرگونه تغییر را به دلخواه شما انجام دهند و میتوانید یک وب سایت با امکانات اختصاصی داشته باشید که همچین توقعی از یک قالب از قبل نوشته شده است را نمی توان داشت.

طراحی سایت غیر اختصاصی (اقتصادی) :

در این روش  یعنی طراحی سایت غیر اختصاصی قالب هایی که توسط تیم های بزرگ دنیا با مدیریت محتواهای مختلف مانند جوملا Joomla ، وردپرس WordPress ،پرستا شاپ Prestashop و… ساخته شده اند را مورد بررسی و تحقیق قرار میدهیم و پس از معرفی چندین قالب و مرتبط با کار و ایده شما یکی از بهترین های آنها را انتخاب می‌کنیم و برای شما فارسی سازی می‌کنیم.

webdesign1 wisam.ir  - طراحی وبسایت

المان‌های اصلی طراحی سایت
  • PHP
  • HTML
  • CSS

"ما نمیخواهیم چرخ را از اول اختراع کنیم "

قالب هایی که توسط تیم های بزرگ و حرفه ای دنیا طراحی و برنامه نویسی شده اند دارای دموهای مختلف و دیزاین ها و طرح های مختلف است و به صورت کامل توسط تیم ما آنالیز شده اند که بهترین از نظر سئو بیس بودن، به روز بودن ، دارای UI و UX مناسب هستند.