ویسام | wisam تولید محتوای اختصاصی
Generate Proprietary Content
تولید محتوای اختصاصی چیست؟

تولید محتوای اختصاصی به داده هایی می گویند که به مخاطب سایت یا صفحه اینستاگرام خود نشان و انتقال دهیم.

تیم مجرب ویسام | Wisam بر آن شده تا با استفاده از متدها روز سئو برای به روز رسانی ، سئو و بهینه سازی سایت و اینستاگرام شما عزیزان بکوشد تا بهترین خدمات را ارائه کند.

تولید محتوای اختصاصی برای هر یک از پلت فرم های موجود متفاوت است. این داده و محتواها شامل فیلم ، عکس ، نوشته و متن ، فایل و … است که علاوه بر تولید این داده ها ، در زمان قرار دادن داخل سایت ، اینستاگرام و… به صورت کاملا سئو شده قرار داده خواهد شد.

نکات طلایی در تولید محتوای اختصاصی

1- هرگز مطالب را کپی نکنید

عامل خیلی مهم در تولید محتوای اختصاصی کپی نکردن مطالب از سایت و منابع دیگر است. تا آنجا که میتوانید در مورد محصول ، خدمات و هرآنچه که قصد ارائه آن را به محاطبان خود دارید در مورد آن بنویسید. باید سعی شما علاوه بر نوشتن متن و عکس مناسب استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با آن محصول یا مقاله باشد که مطلب شما در گوگل رتبه خوبی را کسب کند. ربات گوگل خیلی هوشمند طراحی و ساخته شده است که حتی میتواند نقطه به نقطه مطلب شما را آنالیز کند و به سایت شما رتبه بدهد.

 

2- از غلط املایی در مطالب خود بپرهیزید

در نوشته هایی که برای مقاله ، محصول و هر آنچه که می‌نویسید باید تمام سعی خود را برای رفع غلط املایی بکنید. بعد از نوشتن و درست کردن کامل مطلب باید از اول دوباره آن را مرور کنید تا از صحت مقاله خود اطمینان پیدا کنید.

 

3- انتشار مطلب در زمان بهینه

هر مطلبی بنابه محتوای قابل ارائه برای مخاطب باید در زمان مشخصی که بازدهی بهتری داشته باشد در سایت یا پیج اینستاگرام منتشر شود.به طور کلی برای اینستاگرام در ساعت های آخر شب و برای سایت بسته به نوع مطلب یا محصول دارد.

 

4- ساخت محتوای جذاب و گیرا

برای تولید محتوای اختصاصی باید برای ساخت مطلب به موارد زیر توجه کرد:

1- انتخاب یک موضوع مناسب برای محتوایی که قرار است تولید شود

2- روش ارائه محتوای ساخته شده و توجه به سئو مطلب

3- استفاده از جذابیت‌های بصری و گرافیکی و تصویری برای جذب مخاطب

4- آنالیز نیازها و فیدبک‌هایی که از محتوا گرفته می‌شود

5- عنوان‌ بندی درست مطالب در جای مناسب

ویسام | wisam تولید محتوای اختصاصی

سخن آخر

در کل باید محتوایی تولید کرد که علاوه بر رعایت اصول سئو و بهینه سازی و جدید بودن ، مخاطبان را به سایت یا صحفحه اینستاگرام به صورت چندین بار بکشاند و مطلب را دنبال کنند.